Malzeme Karbon Çelik
Besleme Boyutları 1200× 1000 mm
Konveyör Genişliği 1200 mm
Besleme Merdane Sayısı 4 pcs
Motor Gücü 7,5 kW
Koınveyör Motor Gücü 1,5 kW
Boyutları 1800 × 3500 × 3200 mm

İnan Plastik makineleri olarak geliştirdiğimiz ürünlerde her zaman yeniliğe ve kaliteye önem veriyoruz. Ürettiğimiz makinalar müşterimize katma değer katıyor ve ürünlerimiz müşterilerimizin daha kaliteli ürünler üretmesine yardımcı oluyor. İnan Plastik makineleri PET geri dönüşüm tesisi ve hatları üretmenin yanı sıra HDPE LDPE PE PP hatlarıda üretmektedir.

pet-geri-donusum-hatti-balya-acicisi

Ürettiğimiz Balya açıcı sıkışmış halde gelen balyaları birbirlerinden ayırır ve dağınık bir hale getirir bu işlemi gerçekleştirirken plastikleri parçalamaz sadece plastiklerin birbirinden ayrılmasını sağlar. Balya açıcı isminden de kolay bir şekilde anlaşılacağı gibi balyalanmış gelen Petlerin ve naylonların açılmasını sağlar. Çalışma prensibini kısaca açıklamak gerekirse hazneye üstten giren sıkıştırılmış Pet şişe balyalarını parçalayarak açar. Açılmış olan balya içindeki şişeler alttan çıkarak bir konveyör ile Ön Yıkama Ünitesine aktarılır

Balya Açma Makinası

Balya açma makinası, karbon çelikten üretilmiştir. Paslanmaz ve uzun yıllar kullanıma uygundur. Besleme boyutları 1200x1000 mm şeklindedir. Konveyör genişliği 1200 mm’dir. Besleme merdane sayısı ise 4 psc’dir. Oldukça güçlü bir motora sahip olan balya açma makinesinin motor gücü 7,5 kW olmakla beraber konveyör motor gücü 1,5 kW’dir. Balya açma makinemizin boyutu ise 1800x3500x3200 mm şeklindedir. 

Bahsettiğimiz özelliklerdeki balya açma makinesinin çalışma prensibi ise şu şekildedir: 

Materyal balya açıcının önüne dökülür ve fotosel kontrolündeki hazne doluncaya kadar bant  besleme yapar. Bu haznenin altındaki ikinci bant vasıtasıyla hattan gelen komuta göre bant harekete geçer.İğneli hasır banttan gelen materyali açarak açıcı silindirlerine sevk eder. Ürünün akışı, iğneli hasır devir frekansı kontrollü motorla ayarlanabilmektedir.Hatta yabancı ürün meral girişi bloke tutucular sayesinde engellenmiştir. 

İnan Plastik Makineleri olarak kaliteli hammaddelerden imal edilmiş olan balya açma makinemizi hizmetinize sunmaktayız.  Makinemiz balya yerleşimlerinin taranması için kuvvetli ölçümü yeni bir balya grubunda bile arzu edilen en yüksek oranda verimlilik vermektedir. Tasarımı sayesinde enerji tasarrufu sağlayan makinemiz ürünleri zedelemez ve zarar oluşmasını önler yapıdadır. 

Kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz balya açma makinası arayışındaysanız doğru yerdeniz. Makinemiz gerek çalışma prensibi ile gerek tasarımı ile yoğun ilgi görmektedir. İnan Plastik Makineleri garantisi altında olan makinemiz hızlı, pratik ve sorunsuz üretim için tasarlanmıştır. Bu ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş oluşturmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve korunaklı teslimat sayesinde ürününüz hemen elinize ulaşacaktır. Daha fazla bilgi için bizi arayın!

Çalışma prensibi hakkında daha fazla bilgi almak için inan plastik makinaları satış ekibine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste