Malzeme Karbon Çelik
Besleme Boyutları 1200× 1000 mm
Konveyör Genişliği 1200 mm
Besleme Merdane Sayısı 4 pcs
Motor Gücü 7,5 kW
Koınveyör Motor Gücü 1,5 kW
Boyutları 1800 × 3500 × 3200 mm

İnan Plastik makineleri olarak geliştirdiğimiz ürünlerde her zaman yeniliğe ve kaliteye önem veriyoruz. Ürettiğimiz makinalar müşterimize katma değer katıyor ve ürünlerimiz müşterilerimizin daha kaliteli ürünler üretmesine yardımcı oluyor. İnan Plastik makineleri PET geri dönüşüm tesisi ve hatları üretmenin yanı sıra HDPE LDPE PE PP hatlarıda üretmektedir.

Ürettiğimiz Balya açıcı sıkışmış halde gelen balyaları birbirlerinden ayırır ve dağınık bir hale getirir bu işlemi gerçekleştirirken plastikleri parçalamaz sadece plastiklerin birbirinden ayrılmasını sağlar. Balya açıcı isminden de kolay bir şekilde anlaşılacağı gibi balyalanmış gelen Petlerin ve naylonların açılmasını sağlar. Çalışma prensibini kısaca açıklamak gerekirse hazneye üstten giren sıkıştırılmış Pet şişe balyalarını parçalayarak açar. Açılmış olan balya içindeki şişeler alttan çıkarak bir konveyör ile Ön Yıkama Ünitesine aktarılır

 

Çalışma prensibi hakkında daha fazla bilgi almak için inan plastik makinaları satış ekibine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste