Bize Ulaşın
  • Türkçe
  • English

Plastik tüketiminin hızla artmasıyla birlikte geri dönüşüm hatları ve çeşitli makinaların üretimi önem kazanmaktadır. Çünkü tüketilen plastik maddeler doğanın zarar görmesi kapsamında ciddi oranda olumsuz etki yaratmaktadır. Plastikler çeşitli işlemlerden geçerek geri dönüşüme tabi tutulmaktadır. Kırılıp parçalanma gibi uygulamaların yanı sıra bir işleme daha gerek duyulmaktadır. 

Mikronize makinaları Polietilen, polipropilen, PVC (bunlar öğütülen malzeme türleri) gibi maddelerin öğütülerek toz zerreceği formuna dönüşmesi kapsamında işlevsellik göstermektedir. Çünkü plastikler toz haline dönüştürüldükten sonra işlenebilme özelliğine sahiptir. Mikronize değirmen aracılığıyla öğütülen ürünler, granül hammadde olarak karşımıza çıkmaktadır. Mikronize makineleri üstün işlevsellik gücüyle tüm plastiklerin türüne göre öğütme işlemi gerçekleştirmektedir. 

PVC Mikronize Makinası

Plastik çapaklar ve PVC gibi birçok plastik türleri, mikronize makinaları ile toz zerreciği formuna dönüştürülmektedir. Sabit ve dairesel döner bıçaklar vasıtasıyla istenilen tane büyüklüğüne ulaşabileceğiniz PVC’ler, işlenerek farklı kullanım alanlarına hitap etmektedir. Doğaya bırakılan plastikler ne yazık ki birçok olumsuz etkiyi beraberinde getirmektedir. Bu kapsamda geri dönüşüm yapan firmalar önem kazanmaktadır. İnan Plastik olarak ihtiyacınız olan mikronize makinaları üstün kalite standartlarıyla harmanlayarak hizmetinize sunuyoruz. 

Plastiklerin birçok sektörde işlenebilmesi odağında partiküllerin toz haline getirilmesi gerekliliği kaçınılmazdır. Bu gereklilik, mikronize makinaya olan talebi maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Firmamızda yer alan mikronize makinalar, bıçaklarının kalitesi ve yüksek kapasitesiyle işlevsellik sunmaktadır. Hızı artırırken zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda maliyetlerinizi ve iş gücünü minimum seviyeye düşürmektedir. 

Mikronize Makina Fiyatları

Çeşitli plastiklerin türüne göre öğütme ve granül haline getirme bazında fonksiyonellik gösteren mikronize makineler, firmamızın yüksek kalitesiyle buluşuyor. İhtiyaç duyduğunuz boyut ve formda toz haline dönüştürebileceğiniz mikronize makinelerle maksimum verimlilik elde edebilirsiniz. 

Bu makinaları satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz firmalardan alım işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu kapsamda mikronize değirmen ve bıçak kalitesi önem arz etmektedir. Öğütme işlemi gerçekleştireceğiniz plastiğin türüne uygun üretilen mikronize makinelerine firmamız ayrıcalığıyla erişebilirsiniz. 

Satın alım işlemlerinizde fiyat unsurunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çok uçuk bütçeler ayırmak yerine optimum maliyetler üzerinden satın alabilirsiniz. İnan Plastik olarak benimsediğimiz uygun fiyat stratejisinde her bütçeye hitap etmekteyiz. Yüksek kalite uygun fiyat dendiğinde zihinlerde yer edinen firmamız, mikronize makinası fiyatları için sunduğu hizmetle %100 memnuniyeti garanti etmektedir. 

Mikronize makinaları fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek düşük maliyetlerle maksimum kalitede ürün alabilirsiniz.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste