Bize Ulaşın
  • Türkçe
  • English
  • русский
Plastik kırma makinesi imalatçılarını merak mı ediyorsunuz? Öyleyse makalemize göz atmalısınız...
Firmamız, plastik enjeksiyon ürünleri kırma makinesi üretimi konusunda da söz sahibidir. Gündelik hayatımızda bir çok plastik enjeksiyon ürünü
Kullanıldıktan ve atık haline geldikten sonra, yeniden değerlendirme imkanı olan her türlü malzemenin üretim sürecine tekrar girmesine geri dönüşüm denir.
Tüketim toplumunun hızlı tüketim noktasında plastiklerle beraber daha fazla paketleme, daha yoğun plastik kullanımı günümüzde görülen konulardan biridir.
Döner veya sabit bıçaklar yardımıyla günümüzde plastik atıkların kırılmasında etkili olan makineler ile birlikte küçük boyuttaki parçalara ayrılması
Plastik atıklar, tüketim toplumunun ve şehirleşmenin getirdiği en büyük doğayı kirleten öğelerden biridir.
Plastikler Hangi Alanlarda Kullanılır? Plastik Şişe Geri Dönüşüm Nedir? İşte Sizin İçin Kaleme Aldıklarımız...
Pet şişeden geri dönüşüm konusunda plastik malzemelerin geri dönüşümü önemlidir.
Şehirleşmenin getirdiği tüketim alışkanlığında, tüketim hızının artışı nedeniyle her geçen gün geri dönüşüme dair çözümler araştırılıyor.
Firmamızın üretimlerinden birisi de plastik kırma makineleridir. Plastik geri dönüşüm işlerini yapan firmalar, plastik kırma makineleri kullanarak
İnan Plastik olarak uzun yıllardan beridir pet şişe geri dönüşüm hattı tesislerini oluşturan makineleri üretmekteyiz.
Plastik tüketimi her geçen gün artış göstermektedir. Hayatımızın her alanında kullandığımız plastikler, doğaya ciddi düzeyde zarar vermektedir.
Doğanın korunması ve dünyanın yaşanılası bir yer olması için “geri dönüşüm” kavramı önem kazanıyor.
Plastik atıkların yeniden hayata döndürülebilirliği kapsamında geri dönüşüm hatlarına ihtiyaç duyuluyor.
ABD Florida eyaleti Orlando şehrinde 23 –27 Mart 2015 tarihinde düzenlenecek olan International Plastic Showcase Fuarındaki standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Avrasya’nın en önemli çevre teknolojileri etkinliğinden biri olan Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı bu yıl 16 –18 Nisan 2015 tarihleri arasında Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ında düzenlenecektir.
19-26 Ekim 2016 da Düsseldorf – Almanyada düzenlenen Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarında standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
2-5 Kasım 2016 da İstanbulda düzenlenen 22. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarında standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
7-10 Aralık 2016 tarihinde İstanbulda düzenlenecek olan Plast Eurasia Fuarındaki standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
8-10 Ocak 2017 da Dubai’de düzenlenen Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarında standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
6-9 Aralık 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Plast Eurasia Fuarındaki 3. Salon /318 deki  standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
25 – 25 Ekim 2017  tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan 23. Uluslararası Avrasya Ambalaj Fuarında 12. Salon 1213 Nolu Standımıza siz değerli ziyaretçilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste