Bize Ulaşın
  • Türkçe
  • English
  • русский

Geri Dönüşüm Tesisleri

Tüketim hızının her geçen gün yüksek oranda artış göstermesi, doğanın dengesinin bozulmasını tetikliyor. Fazla sayıda tüketilen plastik ürünlerin oluşturduğu zarar,  ne yazık ki dünyayı yavaş yavaş ele geçiriyor. 

Bu kapsamda geri dönüşüm hatları işlevsellik göstermeye başlıyor. Atıkların yeniden değerlendirilip üretim aşamasına tabi tutulması sonucunda, hammadde haline getirilerek kullanılabilirliği gerçekleştiriliyor. Böylece daha az plastikle gereksiz tüketim oranı azaltılıyor.

Geri dönüşüm hattı, bünyesinde barındırdığı ileri teknoloji işlevsel makineleriyle devrimsel bir niteliğe sahip oluyor. Doğanın dengesini sağlamak ve korumak, bu sistem sayesinde yeni bir boyut kazanıyor. 

Geri dönüşüm hatları, birçok atık ürünün yeniden kıymetlendirilmesi odağında kusursuz bir performans sergiliyor. Peki geri dönüşüm hatları hangi malzemeler için işlevsellik sağlıyor? Geri dönüşüm hatları nelerdir gelin birlikte ele alalım.

Geri dönüşüm Hatları Nelerdir?

Geri dönüşüm hattı, birçok atık malzemenin yeniden kullanılabilirliği noktasında geniş bir yelpazeye sahiptir. Geri dönüşüm işlemine tabi tutulan atıklardan biri de kuşkusuz kablolardır. PVC ve Polietilen plastikle kaplı olması nedeniyle geri dönüştürülme kapsamında oldukça uygun bir üründür. Üstelik akımı sağlayan; gümüş, çelik ve bakır telleri açısından da geri dönüşümü sağlanabilmektedir.

Hayatın her alanında kullanılan kablolar, gerekli prosesler aracılığı ile ayrıştırılarak yeniden kullanılabilir duruma gelmektedir. Bunun gerçekleşmesi için kablo geri dönüşüm hattından faydalanılmaktadır. İnan Plastik olarak, firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm geri dönüşüm hatlarını yüksek kalite standartlarında hizmetinize sunuyoruz. Dünyayı tekrar yaşanılası bir forma dönüştürme bazında profesyonel çözüm ortağınız oluyoruz.

Polikarbonat Plastikler Geri Dönüştürülebilir mi?

İnşaat ve iletişim sektörünün temel ihtiyaçlarından olan polikarbonat plastikler, yüksek ısı ve darbelere karşı son derece dayanıklı yapısıyla işlevsellik sunmaktadır. Zamanla atık olarak nitelendirilen polikarbonat (PC), ileri teknoloji geri dönüşüm makinalarımız ile çeşitli işlemlere tabi tutularak yeniden değerlendirilmektedir. Plastik geri dönüşüm hattı ihtiyacınızı İnan Plastik ayrıcalığıyla deneyimleyebilirsiniz. Son derece işlevsellik sunan teknolojik makinalarla oluşturulan sistem, PC ürünlerinin kullanım sayısını azaltarak tekrar hayata döndürmektedir.

Ldpe, geri dönüşümü sağlanan ve dünyada en çok kullanılan plastiktir. Düşük yoğunluğa sahip polietilen bir malzeme olmakla birlikte, şişe, poşet ve halı gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Ldpe geri dönüşümü için tesislerin ihtiyaç duyduğu geri dönüşüm hatlarını İnan Plastik kalitesi ve teknolojisiyle edinebilirsiniz. 

Hdpe, yüksek yoğunluklu polietilen malzeme olarak ifade edilmektedir. Petrolden elde edilmesiyle birlikte sanayi ve imalat sektöründe kullanılmaktadır. Beyaz eşya, oyuncak, elektrik ve elektronik cihazların üretiminde ihtiyaç duyulan Hdpe, geri dönüşüm için uygun yapıda malzemelerdir. Hdpe geri dönüşümü aşamasında yıkama hatları kullanılmaktadır.

Profesyonel Geri Dönüşüm Çözümleri

Geri dönüşüm hattında yeniden hayata döndürülen pet şişeler, bu mekanizma sayesinde değerlendirilebilir bir hammaddeye dönüştürülüyor. Ön yıkama ünitesi, kırma makinesi, friksiyon ve sıcak yıkama ünitesi gibi gerekli makinalarla tekrar kullanılabilme olanağı gerçekleşiyor. Plastik geri dönüşüm kazanımı için ihtiyaç duyduğunuz dönüşüm hattı mekanizmasını satın almak için rotanızı İnan Plastik’e çevirebilirsiniz. 

Geri dönüşüm hatları söz konusu olduğunda son derece işlevsellik sunan ileri teknoloji makina ve ekipmanlarımız, ihtiyaçlarınıza profesyonel yanıtlar buluyor. Yüksek kalite standartlarında hizmetinize sunduğumuz bu sistemlerle, geri dönüşüm işlemlerini kusursuzca gerçekleştirebilir, yaşanılası bir dünya için küçük de olsa bir adım atabilirsiniz.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste