1)Tasarım

İnan Plastik Makinaları A.Ş. mühendislik departmanı her türlü atık plastik geri dönüşümü ( LDPE hatları,HDPE hatları PP  PE hatları ve PET hatları için ideal çözümler sunar. Biz, üretimlerimizi 2d/3d detaylı mühendislik çizimleri ile gerçekleştiriyoruz. Komple Geri Dönüşüm Tesisleri için fizibiliteler, akış şeması, periyodik bakım rehberleri, kullanım kılavuzları ve eğitim belgelerini hazırlıyoruz. Bunun yanısıra müşterilerimizin plastik geri dönüşümü ile ilgili sorunlarına çözüm getirmek için var güçümüzle çalışıyoruz

2)Proje Yönetimi

İnan makina yönetim departmanı projeler yaratır ve baştan sona her bir adımı takip eder. Projeler için tedarik zincirini yönetiriz. İnan makineleri olarak müşterimize projelerinde destek olmak için var gücümüz ile çalışırız.Sıradan bir makine üreticisinden farklılaşmak için sadece makine satmaktan ziyade müşterilerimize katma değer katma hedefimiz vardır.

3)Üretim

İnan Plastik maninaları tasarım departmanından gelen çizimleri CAM olarak hazırlayıp, en ileri 5 eksen teknoloji CNC Tezgahları ile talaşlı imalatını yapmaktadır. PET geri dönüşüm tesisi, LDPE geri dönüşüm tesisi, HDPE geri dönüşüm tesisi, Plastik granül hatları,Lastik geri dönüşüm tesisleri,Yıkama ve kurutma hatları, Sıcak yıkama havuzları, plastik kırma makinaları, termoform makinaları, mikronize makinaları balya açıcı, konveyör, ön yıkama, mikronize makinası, kompaktör, çelik konstrüksiyon platform, yürüme yolları, bağlantı ve platform ekipmanları üretir. Elektrik ve elektronik otomasyon departmanımız elektrik panelleri, scada kontrol sistemi üretir ve PLC programlamalarını yapar.

4)Montaj

İnan Plastik montaj ekibi, makinaları ve komple tesisleri verilen projelere göre titizlikle monte eder ve soğuk montaj, sıcak montaj performans testi yapar. Bunun yanı sıra İnan makine ekibi konusunda uzman kişiler tarafından verilen üretim eğitimini gerçekleştirir.

5)Bakım ve Servis

İnan plastik makineleri servis departmanı teknisyenleri şirketimiz tarafından üretilmiş makine ve tesislerde problem ortaya çıkmışsa ilk seçenek olarak telefonda veya internet bağlantısı ile sorunu çözmeye çalışırlar. Eğer bu yardımcı olmazsa harekete geçerler ve tesisi ziyaret ederler. Acil durumlar için stok tutarız.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste