İnan Plastik Makinaları, plastik geri dönüşüm ekipmanları sektöründe ülkemizde lider üretici olmanın getirdiği sorumluluk ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir.

Günümüzün standart veya en zorlayıcı plastik geri dönüşüm ihtiyaçlarına ekonomik, güvenilir, kolay uygulanabilir ve farklı durumlara uyum sağlayabilir mühendislik çözümleri getirmek temel sorumluluğumuzdur.

Makine ve ekipmanlarımız, her türlü plastik malzemenin imalat sürecine entegre edilmiş boyut küçültülmesi ve geri kazanımı işinde sorunsuz, ekonomik ve uzun yıllar çalışmak üzere tasarımlanmıştır ve bu özelliklerini yılardır yurt içi ve yurt dışında kanıtlamaya devam etmektedir.

İnan Plastik Makinaları, geniş bir yelpazeyi içeren geri dönüşüm makineleri ve tesisleri ile yardımcı ekipmanlarının projelendirme-tasarım safhasından, satış sonrası yurt içi-yurt dışı kurulum ve servisine kadar mutlak müşteri memnuniyetini temel amaç edinir.

Değişen koşullara ve taleplere göre, müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanmış tasarım, ekipman ve tesisler geliştirebilmemiz, siparişlerin zamanında teslimi, hızlı kurulum, servis ve yedek parça temini, koşulsuz müşteri memnuniyetindeki ilk adımımızdır.

 

 

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste