Plastik ve kauçuk sektöründe inovasyon, bilgi ve yatırım amacıyla, binlerce katılımcının buluştuğu K 2022, her üç yılda bir olduğu gibi bu sene de Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilecek. 19-22 Ekim 2022 tarihlerinde arasında gerçekleştirilecek olan bu fuara 141 farklı ülkeden temsilciler katılacak. İnan Plastik olarak bu uluslararası fuarda ülkemizi temsil edeceğiz.

Üç bini aşkın katılımcı beklenen K 2022 Uluslararası Plastik ve Kauçuk Fuarı’nda sektörün lider kuruluşları yer alacak. Bu firmaların tamamı sektördeki ürün ve hizmetleri tanıtarak, yeni iş ve irtibat platformları oluşturacak.

Sektörün öncü firmaları, fuarda plastik sanayi açısından hammaddeleri, makineleri, teçhizatları, yan mamulleri, teknik ekipmanları ve AR-GE çalışmalarını sergileyecek. Bunların yanı sıra firmalar küresel vizyonlarına uygun olarak öncü yeniliklerini, araştırmalarını, döngüsel ekonomi ve dijitalleşme konusundaki perspektiflerini ve çözümlerini sunacak.

Bunların yanı sıra fuarda sürdürülebilirlik ve iklimin korunması amacıyla yapılan çalışmalar paylaşılarak, plastik ve kauçuk firmaları açısından değerlendirmeler yapılacak.

1952 yılından beri devam eden bu uluslararası fuarda sektörün öncüsü olan iş insanlarının buluşmasının yanı sıra bilim kampüsü, kauçuk sokağa gibi ziyaretçiler açısından da oldukça efektif alanlara sahip olacak.

İnan Plastik Olarak K 2022’de Türkiye’yi Temsil Ediyoruz

1991 yılında küçük bir mühendis atölyesi olarak üretim hayatımıza başladığımızdan bugüne kadar plastik sektörüne dair insan sağlığı ve kaynak tasarrufu temelli çözümler geliştirmeyi hedefledik. Bu hedefler doğrultusunda yurt içinde sektörün güveninin sürekliliğini sağladığımız gibi yurt dışında da faaliyetlerimize devam ettik.

Geldiğimiz noktada, sektörün tüm öncü firmalarının buluştuğu, binlerce insanın katıldığı K 2022 Fuarı’nda Türkiye’yi temsil ediyor olacağız. İnovatif çözümlerimiz, çevreci duyarlılığımız, kalitemiz, vizyonumuz ve misyonumuzda; AR-GE çalışmalarımızı K 2022’de sergileyeceğiz.

Yurt içinde plastik sektörünün öncü firması olarak, makineleşme alanında geldiğimiz noktayı fuarda tüm katılımcılarla ve dünyanın önde gelen firmalarıyla paylaşacağız. Gerek üretim gerekse geri dönüşüm teknolojilerinde geleceğin inşasını gerçekleştirmek adına K 2022’de olacağız. 

Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilecek K 2022 Fuarı’nda, sektörün öncülerinden biri olarak Türkiye’yi temsil etmenin haklı gururunu taşıyoruz.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste