Bize Ulaşın
  • Türkçe
  • English
  • русский

İnan Plastik olarak geri dönüşüm konusunda sektörün en önemli firmalarından birisiyiz. Firmamızın üretimlerinden bir tanesi de plastik kırma makineleridir. Her türlü plastik malzeme geri dönüşüm tesislerinizde plastik kırma makinelerimizi tercih edebilirsiniz.

Plastik kırma makinesi imalatçıları arasında firmamız önemli bir yere sahiptir. Plastik geri dönüşümünde tesislerinde en çok ihtiyaç duyulan makinelerin başında farklı kapasitelere sahip plastik kırma makine ve ekipmanları gelmektedir.

Plastik Kırma Makineleri

İnan Plastik, plastik kırma makineleri oldukça sessiz ve çok güçlüdür. Hangi üretim kapasitesine sahip olursanız olun firmamızın faklı kapasiteler için ürettiği makineler ile tesisinizi kurabilir veya modernize duruma getirebilirsiniz. Makineler üzerinde kullandığımız özel bıçaklar ile tesisinizdeki İnan Plastik kırma makineleri uzun yıllar sizlere hizmet edecektir.

Firmamız 50 lik plastik kırma makineleri, 80 lik plastik kırma makineleri, 120 lik plastik kırma makineleri ve istediğiniz kapasitede işletmenize özel makineler yapmaktadır. Buradaki 50 lik, 80 lik ve 120 lik tanımı makineye giren parça büyüklüğünü göstermektedir.

Plastik Kırma Makineleri Nerelerde Kullanılır?

Plastik kırma makineleri imalatçıları ürettiği makineleri çoğunlukla geri dönüşüm tesisleri için tasarlamaktadır. Plastik yağ varilleri, plastik yakıt bidonları, plastik ekmek kasaları, plastik içecek şişeleri, atık su boruları, sondaj boruları, içme suyu boruları ilk akla gelen parçalanan atık malzemelerdir. Bununla birlikte bazı işletmeler bu makineleri diğer parçalama işlerinde de kullanmaktadır. Sunta, mısır koçanı, ağaç gövdesi, karton parçaları, kumaş parçaları gibi artan veya atık malzeme de bu makineler sayesinde parçalanabilmektedir.

Hurda malzemelerin ve plastik atıkların döner ve sabit bıçaklar vasıtasıyla parçalanmasında veya boyut küçültülmesinde plastik kırma makineleri kullanılmaktadır. Firmamızın ürettiği plastik kırma makineleri, hurda veya atık malzemenin büyüklüğüne ve cinsine göre iç donanım sayesinde oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır. Bu verimliliği gerçekleştiren ise seçilen elek tipi, rotor tipi ve bıçak dizilimi olmaktadır.

Firmamızın ürettiği plastik kırma makineleri en yoğun kullanımın olduğu geri dönüşüm tesisleri için uygundur. Çalışan veya kurmayı planladığınız plastik geri dönüşüm tesisi için ülkemizin neresinde olursanız olun ürettiğimiz diğer makinelerden de faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat ve bol yedek parça temini ile sektörün en önemli işletmelerinden bir tanesiyiz. Ayrıca sağladığımız servis hizmetleri ve eğitim ile de işini çok daha profesyonel yapan bir firmayız.

İnan Plastik Kırma Makineleri

Üretimini yaptığımız plastik kırma makineleri üzerinde sabit ve rotor üzerinde olmak üzere kapasitelerine göre değişiklik gösteren bıçak adetleri vardır. Sabit olan ve rotorlar üzerinde bulunan bu bıçaklar çok özel işlemler ve sahip olduğu alaşım oranları nedeni ile yeterli sertliktedir. Bu itinalı ve tecrübe gerektiren özel işlemler nedeni ile makinelerimizi çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üretimini yaptığımız makineler plastik malzemelerin boyutlarını küçültmek için kullanılmaktadır. Plastik dışında karton, kâğıt, sunta parçaları gibi uyumlu malzemeler içinde bu makineler rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca, bu makineler kablo kırma makinesi olarak da kullanılabilmektedir. Ofis ve işletmelerde farklı amaçlar için de kullanılan makinelerimiz vardır.

İhtiyacınızı ve hangi işlerde kullanacağınız müşteri temsilcilerimize iletirseniz, sizler için ideal makine bulunacaktır. Kırma haznesi dışında, özel bir şekilde izole edilmiş rulmanlar sayesinde, İnan Plastik kırma makineleri sulu kırım da yapabilmektedir. Kullandığımız rulmanlar ağır hizmet tipi olduğundan çok şiddetli kırma şoklarında bile, işlerini rahatlıkla görmektedir. Bu kaliteli tasarımdan dolayı sorunsuz çalışabilmektedirler. Bizim gibi sektöründe deneyimli plastik kırma makinesi imalatçıları bu tür üretim detaylarına aşırı dikkat ederler.

Kırılacak malzemelerin aşındırıcı etkisi nedeni ile kırma haznesi önemle tasarlanmalıdır. Bakım ve temizlik kolay olabilmeli, kırma makinesinin her noktasına rahatlıkla erişilebilme imkânı olmalıdır. Ürettiğimiz bütün ölçülerdeki plastik kırma makinelerinde birçok tasarım detaylandırılmış ve ideal duruma getirilmiştir.

Geri dönüşüm makineleri arayışında, firmamız ile iletişime geçmeniz doğru bir tercih olacaktır. Diğer makine çeşitlerimizi ve plastik kırma makineleri fiyat ve özelliklerini öğrenmek için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste