Sağ ve sol merdiven hattı ile çift taraflı çalışma sağlanmaktadır. Konveyör hattı otomatik olarak çalışmaktadır, hız ayarları yapılabilir. Yapılan elle ayrıştırma sayesinde katı atıklar daha kontrollü olarak diğer dönüşüm hattı kısımlarına aktarılmaktadır.

  • Belirtilen adette ayıklama göz ve holleri
  •  Korkuluk ve Merdiven
  •  Belirtilen yerlere hazne ve bunker yerleri ile kapanması(Extra)
  •  Zeminler ISG açısından güvenlikönlemi sebebi ile baklavalı saç ile imal edilecek.

Müşterimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda projelendirilebilir ve en kısa zamanda en iyi sonuçları alabileceğiniz şekilde teslim edilir.

Paket ürünlerin artması ve hazır gıda tüketimi ile kullanımı her geçen gün artan plastik ürünlerin toplanması ve geri dönüşümü oldukça önemlidir. Kaynakların verimli kullanımı geri dönüşümün her sektörde artması ile ancak mümkün olmaktadır. Pet şişe geri dönüşüm hatları sayesinde meşrubat ve diğer özel amaçlı üretim plastiklerin geri dönüşümü mümkün olmaktadır.

Plastik şişe ve ambalaj malzemelerini tekrar geri dönüşüme kazandırmak çevre kirliliğini azaltacaktır. Elle ayrıştırma ünitesi gibi platformlar sayesinde çöpte ve tabiatta her yerde bulunan atık malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

İnan Plastik geri dönüşüm işlerine önem vermekte, bu sektörde başarılı olan firmaların tercih ettiği makinaları üretmektedir. Pet şişe geri dönüşüm hattı makinaları için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Temiz ve yeşil bir dünya için, var olan kaynakların ve doğal güzelliklerin korunması ancak geri dönüşüm ile mümkündür.

Pet şişe geri dönüşüm hatlarında farklı makinalar ve üniteler bulunmaktadır. İnan plastik olarak kurulumunu yaptığımız pet şişe geri dönüşüm hatlarında plastik kırma makinasına kadar olan kısım ön hazırlık kısmı olarak projelendirmekteyiz. Atık ayrıştırma, balya açıcılardan sonra ön yıkama ve elle ayrıştırma üniteleri ile başlamaktadır.

Ambalaj malzemeleri, meşrubat ve plastik şişelerin atıklarının tekrar kullanıma kazandırılması ancak pet şişe geri dönüşüm hatlarında mümkün olmaktadır. Birçok makinadan oluşan geri dönüşüm hattı plastik hammadde kullanımı azaltarak çevreci bir yaklaşıma destek olmaktadır.

Elle ayrıştırma ünitesi sayesinde atıklar kontrol edilerek herhangi bir istenmeyen maddenin veya fermantasyon işleminin sistem içerisine girmesi de engellenmektedir.

Elle Ayrıştırma Ünitesi Özellikleri

Elle ayrıştırma ünitesinde pet şişeler el ile manuel olarak ayrıştırmaktadır. Bu ünite aslında bir platform ve düz konveyör hattından oluşmaktadır. Diğer sistemler ve makinalar ile uyumlu bir tasarıma sahiptir.

Elle ayrıştırma ünitesinde, karbon çelik malzeme kullanılarak gövde oluşturulmuştur. Özel olarak dizayn edilen merdiven ve korkuluk ile iş güvenliği ve rahat bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Konveyör hattı, gövde bağlantıları titreşim ve uzun süreli kullanıma uygundur. Sağlam yapısı ve uygun tasarımı ile geri dönüşüm hattınızın uzun süreli sorunsuz çalışacak bir parçası olacaktır.

Elle ayrıştırma ünitesi geri dönüşüm hattında, metal detektörlü eğimli konveyör ve plastik kırma makinasının hemen önünde yer almaktadır. Daha sonra iki friksiyon yıkama arasında plastik kırma makinası yer alır. Kullanımı metan gazı dolayısıyla çıkabilecek sorunlar için önerilmektedir.

Elle Ayrıştırma Ünitesi Fiyatları

Pet şişe geri dönüşüm hatları ve elle ayrıştırma ünitesi için web ve telefonlarımız üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Üretimini yaptığımız pet şişe geri dönüşüm hattında kullanılan tüm makinalar için özel eğitim ve satış sonrası hizmetleri firmamızdan her zaman talep edebilirsiniz.

Pet şişe geri dönüşüm hattındaki işlemlerin otomatik olarak yapılması ancak uyumlu makinalar ile mümkün olmaktadır. Özel amaçlar için üretilen plastiklerin geri dönüşüme tabi tutulması, sadece ülkemiz için değil, yeşili ve doğayı korumayı amaçlayan her ülke için hedef olmalıdır. Bu hedefler için sizlerde geri dönüşüm hatlarınızda İnan Plastik referanslarına güveniniz.

Elle ayrıştırma ünitesi alırken çok dikkat etmeniz gereken ayrıntılardan birisi de fiyatıdır. Müşterilerimiz makine arayışlarında fiyat teklifi alırken fayda, verim ve fiyat karşılaştırması yapmalıdır.

Elle ayrıştırma ünitesi bilgileri için web ve telefonlarımız üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Fayda, verim ve fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra üniteyi almanız her zaman lehinize olacaktır. Lütfen tercihinizi yaparken elle ayrıştırma ünitesinin kuracağınız sisteme veya mevcut işleyen sisteminize uygun olup olmadığını ayrıntılı bir şekilde araştırınız.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste