Fan Motor Power 5,5 kW
Heating Power 30 kW
etiket ve toz ayrıştırma ünitesi 1

Yer yüzü korumak ve geri dönüşüm hattını en verimli şekilde kullanmak için, plastiklerin yeniden değerlendirmesi süreçlerinden tutun da bu süreçlerin tamamında üretim hattı dahil olmak üzere son aşamada toz alma ve ayrıştırma süreçleri, en önemli iş verimliliği ve üretim verimliliği arttıran maddeler arasındadır. Üretim hattında atıkların tamamı, kendine has türleriyle beraber etiket olarak kodlanır. Kodlama süreci içerisinde tüm atıkların, etiket olarak adlandırılırken etiketlerin belli bir makine üzerinden geçişi sağlanmasıyla beraber geri dönüşüm hattı süreci gibi üretilen ürünler üzerinde ayrıştırma sağlanmaktadır. İnan Plastik, son dönemlerde gelişen teknolojiyle beraber sağladığı hizmetler içerisinde bu üniteleri de dahil etmektedir.

Birçok makine ile uyumlu şekilde, universal olarak çalışan bu makine sayesinde etiket ve toz ayrıştırma ünitesi olarak uyumlu çalıştırma işlevi görmektedir. Müşterilerine en doğru bilgi çerçevesinde hizmet sunan markalardan biri olan İnan Plastik, günümüz şartları içerisinde hem düzenli hem de güzel bir şekilde sunduğu hizmet çerçevesinde sizlere üretim hattınızla uyumlu çalışacak bir şekilde üniteyi sunmaktadır.

Hammadde maliyeti ile birlikte çevreyi koruma süreçlerinin tamamı, üretim hattında geri dönüşüm de zorunlu hale getiren etkenlerden sadece birkaçı olmuştur. Bu duruma karşılık üretim maliyetlerinizi bilerek amaca uygun şekilde kullanmak istediğinizde, en uygun şartlarda üniteler sunulmaktadır.

Üretim hattında hammaddenin kaybını en az miktara getirebilmek için bazı yöntemler bulunur. Bunlardan biri de toz ayrıştırma ünitesi olarak sunulan ünitelerdir. Üretim hattı içerisinde kırma sürecinde ortaya çıkan yoğun bir miktarda toz atıklar oluşur. Üretim maliyetlerini düşürmek ile ilgili olarak, ürünlerin kırma makineleri ile beraber çalışabilecek özellikte olan toz ayırma üniteleri sayesinde maliyetleri basit bir şekilde düşürür, işlem süreçlerinizi belli bir miktarda kolaylaştırabilirsiniz.

etiket ve toz ayrıştırma ünitesi 2

Kırma işlemiyle beraber ortaya çıkan toz miktarları, kırma makinelerinde bıçakların körelmesi ya da eskime payını daha da hızlandırmaktadır. Tozların temizlenmemesi halinde ya da üretim hattı içinde kalitenin üst boyutlara çıkarılması hedeflendiğinde, bu tozlardan ayrıştırma işlemlerinin yapılması gerekir.

İşlem süreçlerinin tamamında pet çapakların yüzeyinde meydana gelecek olan tozlar, bir süre sonrasında siyah lekeler olarak kalıcı etki etmektedir. Bu sürece girildiğinde ise, fire olarak hibe edilecek birçok işlem sürecinden geçen ürünlerin hiçbir şekilde kullanılmadan çöpe gitmesi anlamını taşır. Bu durumlarla karşı karşıya kalınmaması için İnan Plastik tarafından üretilen etiket ve toz ayrıştırma üniteleri ile beraber kendi üretim hattınızla birleşik kullanılabilir makineye sahip olabilirsiniz.

Toz ve granüller birbirinden en doğru şartlar içerisinde ayrıştırılarak işlem süreçlerinde fire verme oranlarını en aza indirmeyi etiket ayrıştıma ünitesi makineleri ile birlikte yapabilirsiniz. İnan Plastik olarak konvansiyonel tasarıma sahip ürünlerle beraber iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste