Rotor çapı 420mm
Rotor Uzunluğu 600mm
Rotor Bıçak Sayısı 6 adet
Sabit Bıçak Sayısı 4 adet
Motor Gücü 22 kW
Elek Delik Çapı 8 mm ( İsteğe göre değişiklik gösterebilir)
Fan Motor Gücü 5.5 kW, 3000 rpm

Güçlü rotor ve yataklama tasarımları ile boru ve profil, preform, şişe, şişirme gibi tüm plastik imalat firelerinin geri kazanımında, geri dönüşüm endüstrisinde ekstrüzyon atığı (takoz), sulu veya kuru kırma olarak kullanıma uygundur.

Seçenekli bileşenler arasından tam gereksinime özgü model belirleyebilme imkanı ile spesifik uygulamalarda esneklik ve maliyet etkinliği sağlar.

IPGR 42/60-XX plastik kırma makinasında bulunan rotorlar, 420 mm’lik çapları sayesinde rahat dönüş sağlar. Bu rotorlarda bulunan akış kanalları, malzemenin cihazda sıkışıp kalmasını önleyerek makinenin bozulmasını engeller. Merkezkaç kuvvetinin etkisi ve akış kanalları ile, malzeme birikimi olmadan kırma işlemi gerçekleşmektedir.

22 kW’lık motor gücü bulunan makina, enerji tasarrufu sağlayarak maksimum verimde çalışma hizmeti verir.

6’sı rotor, 4’ü sabit olan bıçaklar kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Her taşlama işlemi sonrası ayarlanan kesme aralığı, kolay yerleştirilen bıçaklar sayesinde kısa sürede ideal mesafeye ulaşmaktadır.

8 mm’lik çapı bulunan eleklerin, isteğe bağlı olarak ölçüleri değişmekle beraber, bu malzemeler tersine kolayca çevrilebilir. Eleğin tersine dönmesi, cihazın çalışma ömrünü uzatır.

Özel tasarımı bulunan IPGR 42/60-XX düşük bakım maliyeti sağlar. Böylelikle cihazın rutin bakımları, bütçeye uygun olarak yapılır.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste