Rotor Çapı 450mm
Rotor Uzunluğu 800mm
Rotor Bıçak Sayısı 6 adet
Sabit Bıçak Sayısı 4 adet
Rotor Şaft Hızı 500-600 rpm
Bıçak Malzemesi DIN 1.2379
Motor Gücü 45 kW
Elek Delik Çapı 10 mm (isteğe göre değişiklik gösterebilir)
Fan 5,5 kW
Hidrolik Pompa Motor Gücü 1.5 kW

Güçlü rotor ve yataklama tasarımları ile boru ve profil, preform, şişe, şişirme gibi tüm plastik imalat firelerinin geri kazanımında, geri dönüşüm endüstrisinde ekstrüzyon atığı (takoz), sulu veya kuru kırma olarak kullanıma uygundur.

Standart fan/siklon boşaltımı olduğu gibi susuzlaştırıcı helezon boşaltım özelliği ile sulu kırma olarak çalışabilme, entegre ses izolasyonu, hidrolik açılır kapanır huni ve üst gövde grubu, toz separatörü, kademeli rotor bıçakları, levha çekici ilavesi ile in-line veya off- line kullanım özelliği, besleme konveyörü gibi seçenekli bileşenler sayesinde tam gereksinime özgü model belirleyebilme imkanı ile spesifik uygulamalarda esneklik ve maliyet etkinliği sağlar.

IPGR 45/80-XX cihazında bulunan rotorun yan duvarlarında akış kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar, merkezkaç kuvvetinin etkisiyle kırılmış malzemenin, makinede birikerek sıkışmasını önler. Akış kanalları, rotor ve bıçak arasında özel konumlandırılmanın yapılmasına gerek kalmadan, bıçağın kolayca monte edilmesini ve ayarlarının yapılmasını sağlar. 

45 kW’lık motor gücü sayesinde az enerji tüketimiyle çok iş gücü sağlar.

Her taşlama işlemi sonrası kesme aralıkları değişmektedir. Cihazın kolay ayarlanabilir sabit bıçakları ve rotor kısmı sayesinde, taşlama işleminden sonra kısa sürede ideal kesme mesafesi belirlenebilir.

Cihazda bulunan elek tersine dönebilmektedir. Bu özellik makinenin çalışma ömrünü uzatır. Eleğin 10 milimetrelik çapı talebe bağlı olarak değişmekle beraber, cihaza uygun şekilde değişkenlik gösterebilir.

Özel tasarımı sayesinde, cihazın yapılacak rutin bakımı oldukça düşük maliyetlerle hallolmaktadır.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste