Bize Ulaşın
KAPASİTE 2500-3000 kg.
ROTOR ÇAPI 800 mm.
ROTOR BOYU 1500 mm.
ROTOR HIZI 520 rpm
ROTOR BIÇAK SAYISI 21
SABİT BIÇAK SAYISI 9
MOTOR GÜCÜ 200 kw
HİDROLİK ÜNİTE MOTOR GÜCÜ 2,2 kw
HELEZON MOTOR GÜCÜ 4 kw
HUNİ BESLEME HELEZON MOTOR GÜCÜ 2,2 kw-4 adet
ELEK ÇAPI 12-14 mm.
  • Rotor yan duvarlarındaki akış kanalları ile kırılmış malzemenin merkezkaç kuvvetle bu bölgelerde birikerek sıkışması önlenmiştir. Bu sayede rotor-bıçak geometrik yerleştirme çözümlerine ihtiyaç kalmaz ayrıca bıçak montaj ve ayarında kolaylık sağlanır
  • Ayarlanabilir rotor ve sabit bıçakları sayesinde her taşlamadan sonra kesme aralığı ideal mesafeye kolaylıkla ve kısa sürede getirilebilir.
  • Tersine çevrilebilir elek hizmet ömrünü artırır.
  • Bakım maliyetlerini düşük tutacak tasarım özelliklerine sahiptir.

Büyük hacimli ve/veya kapasitede levha, film, boru ve profil, şişirme (bidon, varil, yakıt tankı, vs.) gibi tüm plastik ve kauçuk imalat firelerinin geri kazanımında, geri dönüşüm endüstrisinde ekstrüzyon atığı (takoz), merkezi sulu veya kuru kırma olarak kullanıma uygundur.

Standart fan/siklon boşaltımı olduğu gibi susuzlaştırıcı helezon boşaltım özelliği ile sulu kırma olarak çalışabilme, entegre ses izolasyonu, hidrolik açılır kapanır huni ve üst gövde grubu, toz separatörü, kademeli rotor bıçakları, levha çekici ilavesi ile in-line veya off- line kullanım özelliği, besleme konveyörü gibi seçenekli bileşenler sayesinde tam gereksinime özgü model belirleyebilme imkanı ile spesifik uygulamalarda esneklik ve maliyet etkinliği sağlar.

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste