ROTOR BOYU 800 mm.
ROTOR HIZI 470 rpm
ROTOR BIÇAK SAYISI 10
SABİT BIÇAK SAYISI 4
MOTOR GÜCÜ 55 kW
HİDROLİK ÜNİTE MOTOR GÜCÜ 5,5 kW
HELEZON MOTOR GÜCÜ 1,5 kW
HUNİ BESLEME HELEZON MOTOR GÜCÜ 1,5 kW
ELEK ÇAPI 6 -12 mm.

Güçlü rotor ve yataklama tasarımları ile boru ve profil, preform, şişe, şişirme gibi tüm plastik imalat firelerinin geri kazanımında, geri dönüşüm endüstrisinde ekstrüzyon atığı (takoz), sulu veya kuru kırma olarak kullanıma uygundur.

Standart fan/siklon boşaltımı olduğu gibi susuzlaştırıcı helezon boşaltım özelliği ile sulu kırma olarak çalışabilme, entegre ses izolasyonu, hidrolik açılır kapanır huni ve üst gövde grubu, toz separatörü, kademeli rotor bıçakları, levha çekici ilavesi ile in-line veya off- line kullanım özelliği, besleme konveyörü gibi seçenekli bileşenler sayesinde tam gereksinime özgü model belirleyebilme imkanı ile spesifik uygulamalarda esneklik ve maliyet etkinliği sağlar.

  • Rotor yan duvarlarındaki akış kanalları sayesinde merkezkaç kuvvetiyle kırılmış malzemenin  bu bölgelerde toplanarak sıkışması önlenmiş olur. Bu özelliğiyle de rotor-bıçak geometrik yerleştirme çözümlerine ihtiyaç duyulmaz ayrıca bıçak montajında ve ayarında işimizi kolaylaştırır.
  • Ayarlanabilir rotoruyla ve sabit bıçakları ile de her taşlamanın ardından kesme genişliği ideal mesafeye rahatlıkla ve kısa zamanda getirilebilmektedir.
  • Tersine çevrilebilir elek üründe uzun ömürlülük sağlar.
  • Bakım masraflarını aza indirgeyecek tasarım özelliklerine sahiptir.
Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste