Plastik kırma makinaları tüm plastiklerin geri dönüştürülebilmesi, doğanın korunabilmesi adına önemli bir yer tutmaktadır. Plastik kırma makinalarına dair bilmeniz gerekenleri gelin yakından inceleyelim. 

Dünyayı yok eden etkilerin başında kuşkusuz plastik tüketiminin hızla artışı gelmektedir. Hayatımızın her alanında kullandığımız plastikler, ne yazık ki zamanla doğaya zarar vermekte ve mevcut kaynakların yavaş yavaş tükenmesine sebep olmaktadır. Bu tip problemlerin önüne geçilmesi için çeşitli adımlar atılması gerekmektedir. Plastiklerin geri dönüşümü, yaşanılası bir dünya için atılan en büyük adımlardan biridir.

Plastik geri dönüşüm firmaları, atık olarak nitelendirilen ürünlerin çeşitli işlemlere tabi tutularak yeniden kullanılabilirliğini sağlamaktadır. Bu kapsamda çeşitli makina ve ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır. Geri dönüşüm hatlarıyla birlikte ihtiyaç duyulan kırma makinaları, işlevselliği ve üstün performans gücüyle firmaların gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Farklı kapasitelere sahip olan plastik kırma makinası çeşitleri, İnan Plastik’in yüksek kalitesiyle buluşuyor. 

Tüm plastik çeşitleriyle uyumlu olan kırma makinalarımız, orta kapasiteli ve yüksek kapasiteli olarak fonksiyon sunmaktadır. Plastik malzemenin parçalanması kapsamında son derece üstün bir işlevsellik gösteren kırma makinaları, plastiğin küçük parçalar haline getirilmesini sağlamaktadır. Bu işleme tabi tutulan malzemeler, sonrasında birkaç uygulamaya maruz kaldıktan sonra yeniden kullanılabilirlik kazanmaktadır. 

80’lik 50’lik ölçüleriyle öne çıkarken, plastiklerin granül forma dönüştürülmesinde önemli rol üstlenmektedir. Aynı zamanda farklı rotor ölçülerine sahip olmaktadır. Bu sayede malzemeyi dilediğiniz forma dönüştürebilir, ihtiyaç duyduğunuz işlemlere tabi tutabilirsiniz.

Plastik Kırma Makinaları Özellikleri

Plastik atıkların ayrıştırıldıktan sonra granül haline gelmesini sağlayan kırma makinaları, farklı ölçüleri ve boyutlarıyla her plastiğe uyumlu yapıda üretilmektedir. İnan Plastik olarak geri dönüşüm firmalarının ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarken her daim yüksek kalite ürün yelpazesine yer vermekteyiz. Bu kapsamda dikkat etmeniz gereken detaylar elbette satın alacağınız makinanın yapısal özellikleri olmalıdır. Rotor ve bıçak yapısı bahsettiğimiz detayların başında gelmektedir. Yüksek kaliteye sahip bıçaklar sayesinde malzemeler kolayca kırılabilmekte ve zamandan tasarruf sağlanabilmektedir. 

Bünyemizde yer alan kırma makinaları hızı ve yüksek kapasitesiyle işletmenizin maliyetlerini minimuma indirgemektedir. Bu sayede daha hızlı işlem gerçekleştirebilir, üretiminize üstün bir performans kazandırabilirsiniz. 

Firmamızda yer alan plastik kırma makinası çeşitleri, ayarlanabilir rotor ve bıçak yapısıyla konforlu bir kullanım kazandırmaktadır. Aynı zamanda pratik ve zahmetsiz kullanımı da beraberinde getirmektedir. Bu sayede kesme aralıklarını en ideal seviyeye ulaştırabilirsiniz. İhtiyacınız olan bu makinalar sizlere yalnızca bir tık uzaklıkta!

Rotor gücü ve bıçak bilemesi ile ayrıcalık sunan kırma makinesi çeşitleri, markamızın yüksek kalitesiyle harmanlanıyor. Saatte gösterdiği performans ile bu kaliteyi güvenle deneyimleyebilirsiniz. Yeniden kullanılabilir forma dönüştüreceğiniz tüm plastik çeşitlerine uyumlu kırma makinaları, farklı işlevsellikleriyle ayrıcalıklı bir konuma sahip olmaktadır. 

Plastik kırma makinası modellerimizde yer alan tersine çevirilebilir elek sayesinde kullanım ömrü maksimize edilmektedir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra üretimi, hızı ve verimliliği de maksimize ederken maliyetlerinizi optimize edebilirsiniz. Yüksek maliyetli bakım gerektirmeyen makinalarımız, son derece fonksiyonel ve kaliteli tasarımların başında gelmektedir. 

İşlemleri gerçekleştirdikten sonra termoform makinalara ihtiyaç duymanız kaçınılmaz olacaktır. Gıda, medikal ve endüstri ürünlerini kolay ve zahmetsiz bir şekilde paketleyebilir, bunu son derece ekonomik maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz. Termoform makinalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

beyaz zemin üzerinde plastik kırma makinası

Kırma Makinaları Hangi Plastiklerde Kullanılır?

Kırma makinalarında yer alan döner ve sabit bıçaklar arasında kalan plastikler, istenilen boyuta dönüştürülebilmektedir. Üstün bir çalışma prensibine sahip olan bu makinaların  kırma işlemi gerçekleştirirken bünyesinde yer alan bıçaklar makas görevi görmektedir. En belirgin nitelikleri arasında ise düşük enerji tasarruflu olması yer almaktadır. Yani maksimum kapasitede çalışırken minimum enerji harcamasıyla son derece üstün bir avantaj sağlamaktadır. Bu da işletmenizi oldukça kârâ geçirecektir. 

Kırma makinaları PE, PP ve PVC malzemelerde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra PET, PS, ABS ve PC gibi malzemeleri de kırabilmekte, istenilen forma dönüştürebilmektedir. Kırma makinalarında yer alan bıçakların nitrasyon işlemine tabi tutulması kapsamında gerekli olan sertlik kazandırılmış, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlanmıştır.

İnan Plastik olarak hizmetinize sunduğumuz kırma makinalarında her daim firmanızın ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarken yüksek kapasite ve verimliliği baz almaktayız. Geri dönüşümün en önemli bileşenleri arasında yer alan kırma makinaları, maksimum kalitesiyle beraber üstün özelliklere sahip olmaktadır. 

Plastik Kırma Makinası Fiyatları

Sulu kırma ve yıkama özelliğine sahip olan kırma makinaları, plastik malzemenin dönüştürülmesinde farklı niteliklere sahip olmaktadır. Her plastiğe uyumlu formda ürettiğimiz bu makinalarla ihtiya duyduğunuz geri dönüşümü elde edebilirsiniz. Malzemenin yeniden kullanılabilirliğini sağlayabilir, farklı sektörlere hitap eden üretim gerçekleştirebilirsiniz. 

İnan Plastik olarak firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm plastik kırma makinası çeşitlerinde yüksek kalite ve verimlilik garantisi sunarken uygun fiyat avantajını beraberinde getirmekteyiz. 

Kırma makinesi satın alırken en çok dikkat etmeniz gereken detaylardan biri kuşkusuz fiyatıdır. Bu kapsamda en kaliteli ürünü optimum maliyetlerle almaya özen göstermelisiniz. Detaylı araştırmalar yaptıktan sonra alım işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Fiyat ve kalite karşılaştırması aşamasından sonra  satın aldığınız takdirde aldığınız ürünü ne kadar uzun süre kullanabileceğinizi az çok tahmin edebilirsiniz. 

Firmamız bu konuda benimsediği strateji ile rakiplerinin arasından sıyrılarak bir adım öne geçmektedir. Plastiklerin geri dönüşüm işlemlerinde en çok ihtiyaç duyulan kırma makinalarında minimum fiyatlarla satış gerçekleştirmekteyiz. Ürün çeşitliliğimizi maksimum seviyede tutarken maliyetlerinizi minimuma indirgemekteyiz. 

Siz de firmanızın maliyetini optimize ederek, verimlilik, üretim ve zaman konusunda üstün bir performans sergilemek istiyorsanız rotanızı İnan Plastik’e çevirebilirsiniz. Fiyat konusunda hemen teklif alarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Plastik kırma makineleri özel tasarımı ve donanımı ile profesyonel bir iş gücünün oluşmasına yardımcı oluyor. Modele göre üzerinde 7 ve 9 döner rotor bıçak bulunur. Bu işin daha net sonuçlanmasına destek sunar. Kullanımda güvenlik ön planda yer alır. Buna bağlı olarak koruyucu etkenleri kullanıcıya daha iyi bir şekilde yardımcı olur. Kırma sistemi gelişmiş olduğundan dolayı zamandan da tasarruf sağlamanıza imkan sunar. 

Enerji maliyetlerinin düşük olması daha uzun süreli bir kullanım veriminin oluşmasına imkan sunar. Temizliği oldukça kolaydır. İkinci adım kırılma işlemi için de uygun olan makinelerden istenen verim pozitif bir değer ile alınabilir. 

Plastik Kırma Makinası Teknik Özellikleri

Plastik kırma makineleri özel tasarımı ve donanımı ile profesyonel bir iş gücünün oluşmasına yardımcı oluyor. Modele göre üzerinde 7 ve 9 döner rotor bıçak bulunur. Bu işin daha net sonuçlanmasına destek sunar. Kullanımda güvenlik ön planda yer alır. Buna bağlı olarak koruyucu etkenleri kullanıcıya daha iyi bir şekilde yardımcı olur. Kırma sistemi gelişmiş olduğundan dolayı zamandan da tasarruf sağlamanıza imkan sunar. 

Enerji maliyetlerinin düşük olması daha uzun süreli bir kullanım veriminin oluşmasına imkan sunar. Temizliği oldukça kolaydır. İkinci adım kırılma işlemi için de uygun olan makinelerden istenen verim pozitif bir değer ile alınabilir. 

Randevunuzu hemen almak için WhatsApp’la ya da Bizi arayarak iletişime geçin..
Bilgi İste